Adınız
Soyadınız
Doğum Yılınız
Cinsiyetiniz
Parola
Ülkeniz
Kulübünüzün Adı
E-posta Adresiniz
Cep Numaranız
Kategoriniz
SI Numarası
IOF ID (WRE)
Katılım Sayısı


Yarış Ulaşım Gezi +Kişi Yarışlar/Geziler
1. Yarış 6.09.2019 -Sürat Yarışı, Bostanlı/KARŞIYAKA
2. Yarış 7.09.2019- Orta Mesafe, Yamanlar/KARŞIYAKA
3. Yarış 8.09.2019- Orta Mesafe, Yamanlar/KARŞIYAKA
4. Yarış 09.09.2019-Sürat Yarışı, Karşıyaka Merkez
1. Gezi 11.09.2019 - Tarihsel ve kültürel gezi
2. Gezi 12.09.2019 - Deniz
5. Yarış 12.09.2019-Sürat Yarışı, Rum Evleri Buca
6. Yarış 13.09.2019-Sürat Yarışı, Aliağa Merkez
7. Yarış 14.09.2019-Sürat Yarışı, Kaynaklar Köy Merkezi Buca


Ayrıntılı Ücret Dökümü:

Döküm Alanı




YAKAMOZ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ YARIŞ KATILIM HİZMET SÖZLEŞMESİ

MADDE 1 –KONU :

İşbu sözleşmenin konusu Yakamoz Gençlik ve Spor Kulübü Derneği’nin düzenlediği yarışa kayıt yaptıran KATILIMCI’nın hak ve yükümlükleri kapsamaktadır.

 

MADDE 2 - YAKAMOZ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ BİLGİLERİ :

Ünvanı: Yakamoz Gençlik ve Spor Kulübü Derneği (YGSK olarak anılacaktır.)

Adresi: 1713 Sokak No:48 d:307 Karşıyaka/ İZMİR

TELEFON:0.555.9936555

E-posta:

 

MADDE 3 – SZÖLEŞME KONUSU YARIŞMA BİLGİLERİ:

KATILIMCI’nın kayıt yaptırdığı yarışma aşağıdaki gibidir.

ADI: 2. İZMİR KURTULUŞ ORYANTİRİNG GÜNLERİ

ÜCRETİ: Bültende yazıldığı şekildedir.

  • ÖDEME ŞEKLİ:Havele

 

MADDE 4- KAYIT YAPTIRAN KATILIMCI BİLGİLERİ (KATILIMCI olarak anılacaktır.):

ADI  SOYADI :

ÜLKE:

E-POSTA:

MADDE 5- CAYMA HAKKI VE ÜCRET İADE KOŞULLARI:

Yarışma giriş ücretinin iadesi aşağıdaki şartlar çerçevesinde mümkündür :

*Bankanın aldığı masraflar iade edilmeyecektir.

*Ücretlerin belirtilen şartlarda iade edilebileceği son tarih yarışmanın yapılacağı tarihten on (10) gün (26 Ağustos 2019)  öncesidir.

*Ödeme yapılan tarihten sonraki yedi (7) gün içinde ücretin tamamının iade edilebileceği son tarih yarışmanın yapılacağı tarihten  on (10) gün (26 Ağustos 2019)   öncesidir.

*7 günlük süreden sonra, toplam ücret üzerinden, aşağıda belirtilen oranlarda kesinti uygulanacaktır.

* Yarışmaya tarihinden 30 günden az (06 Ağustos 2019 tarihinden sonra)   kaldığı takdirde %40 (Yüzde kırk)

* Yarışmaya tarihinden 15 günden az (21 Ağustos 2019 tarihinden sonra)  kaldığı takdirde %50 (Yüzde elli)

* Yarışmaya tarihinden 10 günden az (26 Ağustos 2019 tarihinden sonra)  kaldığı takdirde ücret iadesi yapılmaz.

 

MADDE 6 :

İşbu sözleşme KATILIMCI tarafından elektronik ortamda onaylanıp YGSK’ye ulaştırılmasından sonra geçerlilik kazanır.

 

MADDE 7 :

YGSK teknik nedenlerden kaynaklanan güncelleme hatalarından sorumlu değildir.

 

MADDE 8 – GÜVENLİK VE GİZLİLİK POLİKASI :

YGSK tarafından düzenlenen yarışmalara kayıt yaptıran katılımcının bu amaçla girdiği bilgiler, katılımcı listelerinde, istatistiki bilgilerde, yarışma sırasında ve sonunda hazırlanan listelerde, sonuçlar vb. raporlarda kullanılabilir.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, katılımcının güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde YGSK veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödeme yönelik tüm işlemlerin YGSK ara yüzü  üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

 

MADDE 9 – YETKİLİ MAHKEME :

İşbu sözleşmenin uygulanmasında, Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’nca ilan edilen değere kadar Tüketici Hakem Heyetleri ile İzmir Tüketici Mahkemeleri yetkilidir. Taraflar arasında uyuşmazlık durumunda, öncelikle karşılıklı görüşme ve iyi niyet esastır. Eğer uyuşmazlık bu çerçevede çözümlenemez ise İzmir Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

Ödemenin gerçekleşmesi durumunda KATILIMCI işbu sözleşmenin tüm koşullarını kabul etmiş sayılır.

SıraIDKulüpAdı SoyadıSI NumarasıIOF ID
1 297YAKAMOZ GSK SÜLEYMAN SARP ÇOŞKUN   
2 298YAKAMOZ GSK AZRA DEMİR   
3 299YAKAMOZ GSK ATEŞ ŞENTÜRK   
4 300YAKAMOZ GSK ÜMMÜ AYSU DURAN   
5 301YAKAMOZ GSK Nihat Berk Yengeç   
6 302YAKAMOZ GSK Eylül Ünmek   
7 304YAKAMOZ GSK DEFNE ENEZ   
8 305YAKAMOZ GSK ilker TOMBURLAK   
9 306YAKAMOZ GSK DEMİR DEMİRER   
10 307YAKAMOZ GSK Bahadır Kuzey BOZAK   
11 308YAKAMOZ GSK BATUHAN ÇAKIR   
12 309YAKAMOZ GSK AHMET ERNE CEYLAN   
13 310YAKAMOZ GSK ZEYNEP ALTUN   
14 311YAKAMOZ GSK YAĞIZ KALEMCİ   
15 312YAKAMOZ GSK Rüya Gümüskaya   
16 313YAKAMOZ GSK BUKET BİLENLER   
17 314YAKAMOZ GSK Mert Gümüskaya   
18 315YAKAMOZ GSK Mehmet Yigit Oguz   
19 316  Eylül Kebüde   
20 317  Demir Sönmez   
21 319Pan Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü Itır Uz   
22 323  Aytekin Söylemez   
23 324Pan Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü Övünç Aygün   
24 325Pan Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü Ayşegül Övünç   
25 326PAN DAĞCILIK VE SPOR KULÜBÜ YURDAER GÜNCÜ   
26 327PAN DDSK Nergis Yeşim Ortaç   
27 328PAN DDSK Mustafa Hüseyin Ortaç   
28 329ODTÜ SK Haktan YALÇIN   
29 331Soma Linyit Maden Spor Kulübü Dilek Mert   
30 333Soma Linyit Maden Spor Kulübü Kutluhan Kabaklı   
31 334Soma Linyit Maden Spor Kulübü Ecem Gök   
32 335Soma Linyit Maden Spor Kulübü Sıla Saylık   
33 336Soma Linyit Maden Spor Kulübü Kamil Efe Ekiz   
34 337Soma Linyit Maden Spor Kulübü Enes Berkay Aksoy   
35 338Soma Linyit Maden Spor Kulübü Hanife Fenerli   
36 339Soma Linyit Maden Spor Kulübü Emre Şahin   
37 340Soma Linyit Maden Spor Kulübü Gökalp Gören   
38 341Soma Linyit Maden Spor Kulübü Feridun Benli   
39 342Soma Linyit Maden Spor Kulübü Berkay Geven   
40 344Soma Linyit Maden Spor Kulübü Zeliha Sıla Arslan   
41 345Soma Linyit Maden Spor Kulübü Cevat Şenel   
42 346Soma Linyit Maden Spor Kulübü Şeref Volkan Aldemir   
43 347Soma Linyit Maden Spor Kulübü Bayram Can Çelikkaya   
44 348Soma Linyit Maden Spor Kulübü Özgür Öztürk   
45 349IOG GONCA UNAL 410130 
46 350  MEHMET UNAL 422664 
47 355AKUT Arama Kurtarma SK ibrahim Yücebaş 1415793 
48 356AKUT Arama Kurtarma SK Hülya Yücebaş   
49 357Ege Maraton S.K. Gürkan Genç   
50 358Bucak Belediyesi Oğuzhan Doğa Sporları Kulübü Elif Sena Uygun 7207247 
51 363BOSK SAMİ AKYÜREK 2078621 
52 365  ZEHRA AKYÜREK 2078656 
53 370  ÜMMÜHAN ZEYNEP AKYÜREK 2078637 
54 371BOSK BAKİHAN ORDU 2078632 
55 372BOSK EMİNE ÖZTÜRK 80411223 
56 373BOSK SELİN MUTLU 2078642 
57 374  DEMİR ÖZGÜN 2078659 
58 376BOSK HÜLYA YALÇIN 2078624 
59 377  BERAT ALP YALÇIN 8135628 
60 378BOSK Uğur Batu YALÇIN 8387295 
61 379BOSK Uğur Batu YALÇIN 8387295 
62 380BOSK FATMA SENA ÇAKMAK 2078641 
63 382BOSK ERAY AYDIN 8655956 
64 383BOSK MUHAMMED ALİ KORKMAZ 2078675 
65 385BOSK YİĞİT SAĞRA 2078654 
66 386BOSK KINAY GÜLTAN 8205700 
67 387BOSK AHMET ÖZBEY 8200344 
68 388İOG Mustafa Berkay Ünal 1554466 
69 391Yakamoz gsk Ali Bodur   
70 395YAKAMOZ GSK Vedat Batu Gökçe   
71 396YAKAMOZ GSK Özgür Güvercin   
72 398  Semra Güvercin   
73 399Ege Marathon Leila Doluca   
74 400  Musa Doluca   
75 401  Rose Marie Doluca   
76 402Akhisar Sportif Havacılık Kulübü BURAK YAMAN 7205076 
77 404Ege maraton spor kulübü Yağmur Akyıl   
78 412İzmir Atlas SK Şengül ÜZEN CURA   
79 414ALAŞ GSK ÇAĞRI AYDINEL 7208063 
80 417AKUT SPOR KULÜBÜ EMRAH KURTOĞLU   
81 429ODTÜ SK Tolga Bozkurt 2097257 
82 432ODTÜ SK Rabia Karamızrak 1408183 
83 433doruk dağcılık ve oryantiring ertun yıldızlı 1407103 
84 434  hakan öge   
85 435Ege maraton spor kulübü Yigit Tosun   
86 436yok Mert ÇELİK   
87 441Odtü orienteering Useyma Gülhan 2097256 
88 443Odtü SK Ayşe Gizem BAYRAM 863694437507
89 444  Burak BALCI   
90 445Yok Buse Balcı   
91 459AOSK meral öztürk   
92 460Ferdi Fırat Sungur 1902711 
93 464Pardus spor klubu Dora Kayra Deger 887750 
94 465İOG Gülşah Miyasaoğlu Tülek 1399232 
95 485  Koray Şahin   
96 489BUCAK BELEDİYESİ OĞUZHAN DOĞA SPORLARI GSK İLAYDA ŞEN   
97 493  Efe ÖZTUZCU   
98 494PAN DAĞCILIK VE SPOR KULÜBÜ EMRE CAN YILMAZ   
99 495YAKAMOZ GSK Civan Deniz Tevsi   
100 496  Cansın Öztürk   
101 497YAKAMOZ GSK Münevver Varlı   
102 498  Kılıç Boran Kuzucu   
103 499  Doğa Naz Kuzucu   
104 500  Hakan OKUTAN   
105 502  Levent Güler   
106 503doruk dsk yusuf parlak 1407119 
107 505altun oryantiring ve atletizm sk özcan deniz 2029663 
108 507doruk dsk eda topaş 2105909 
109 508altun oryantiring ve atletizm sk şahin demir 8635801 
110 509altun oryantiring ve atletizm sk ilayda torman 2037845 
111 510altun oryantiring ve atletizm sk yağızyalçın küçük 2029653 
112 511İzmir Atlas Spor Kulübü Umut Gürcan   
113 512İzmir Atlas Spor Kulübü Mehmet Baytaş   
114 514Antalya Atlas SK eda atakurt 139525134414
115 515İzmir Atlas Spor Kulübü Gamze Alpdoğan   
116 519  Cemre Nur Yeşil 7205061 
117 525BULGARİA YOANA ATANASOVA 2008685 
118 526BULGARİA APOSTOL ATANASOV 8652494 
119 527BULGARİA ELİTSA ATANASOVA 8652507 
120 528BULGARİA MARİYANA ATANASOVA 2008677 
121 529BULGARİA ALEKSANDIR ATANASOVA 2008677 
122 530  Deniz Can Sever   
123 532  Melih Hıdır   
124 533Altun oryantiring ve atletizm sk Beyzanur Gül 2105920 
125 534Odtü Skd utku uzun 1408184 
126 535BURSA HEDEF GDOSK CEREN ÖZELER 1413342 
127 536BURSA HEDEF GDOSK SILA DURSUN 2083713 
128 537ULUDAĞ OSK Görkem ÜN 2130966 
129 538BULGARİA KOLİO KOLEV 8181303 
130 539BULGARİA SLAV ILIEV 8625790 
131 540BULGARİA PAVLİNA ILİEVA 2800439 
132 541YAKAMOZ GSK Ahmet Ulug YAMALI   
133 542PUSAT Spor Kulübü Muhammed Vehbi yavuz Karataşlı 9200984 
134 543PUSAT Spor Kulübü Muhammed Vehbi yavuz Karataşlı 9200984 
135 544PUSAT Spor Kulübü Muhammed Vehbi yavuz Karataşlı 9200984 
136 545  Nedret Demiray   
137 546  Nedret Demiray   
138 547  Nedret Demiray   
139 548EGE MARATON DENİZ ARAS GÜVENÇ   
140 553bergama halk eğitim sk mehmet çınar   
141 554  selin koştu   
142 555bergama halk eğitim sk mehmet çınar   
143 557bergama halk eğitim sk sude duran   
144 558bergama halk eğitim sk selin koştu   
145 559bergama halk eğitim sk sinem koştu   
146 560bergama halk eğitim sk yiğithan kara   
147 561bergama halk eğitim sk birol efe şenesen   
148 562bergama halk eğitim sk semih yüntem   
149 563bergama halk eğitim sk ceyhun erer   
150 564bergama halk eğitim sk ahmet yavuz   
151 565doruk sk yasemin özgüler 1415801 
152 566Bergama halk eğitim sk Iklim Yolcu   
153 567Bergama halk eğitim sk Yusuf aslan Karakurt   
154 568Bergama halk eğitim sk Gülşah Pehlivanoğlu   
155 569Bergama halk eğitim sk Efe Atmaca   
156 570Doruk dsk Yasemin Özgüler 1415801 
157 571Bergama halk eğitim sk Halım efe Karakaya   
158 572  Yusuf Üzel   
159 575BOSK NİSA DURU ELBİR   
160 576PUSAT Spor Kulübü Gülşah Karataşlı   
161 577  Kubilay Karataşlı 2078635 
162 578  Mustafa Berk Demirtaş   
163 579  Alper Kayakıran   
164 582Doruk Nuriye Uzuncan   
165 583Ege Maraton S.K. Asya Yakamoz Rossi   
166 584ODTÜ SK Nazmi Serkan Atalay 1407111 
167 586Hava Myo oryantiring takımı Emre Zengin   
168 588Hava M.Y.O Oryantiring Takımı Orhan Altunsesli   
169 591Soma Linyit Maden Spor Kulübü Furkan Solak   
170 592Soma Linyit Maden Spor Kulübü Furkan Solak   
171 593Soma Linyit Maden Spor Kulübü Furkan Solak   
172 594  Duygu Akipek   
173 595  Duygu Akipek   
174 596YAKAMOZ GSK Bahadır Kuzey Bozak   
6.09.2019 -Sürat Yarışı, Bostanlı/KARŞIYAKA/İZMİR, 7.09.2019- Orta Mesafe, Yamanlar/KARŞIYAKA/İZMİR, 8.09.2019- Orta Mesafe, Yamanlar/KARŞIYAKA/İZMİR, 09.09.2019-Sürat Yarışı, Karşıyaka Merkez/İZMİR, 12.09.2019-Sürat Yarışı, Rum Evleri Buca/İZMİR, 13.09.2019-Sürat Yarışı, Aliağa Merkez/İZMİR, 14.09.2019-Sürat Yarışı, Kaynaklar Köy Merkezi Buca/İZMİR

BÜLTEN

 2

YARIŞMA ORGANİZASYON KURULU

Yarışmayı Düzenleyen Kurum:Yakamoz Gençlik ve Spor Kulübü Derneği

Etkinlik Direktörü: Nuran DEMİRER

Koordinatör: Suray DURAN

Organizasyon Sorumlusu:Göksel BİLENLER

Baş Hakem :Emel SECER YILMAZ

Parkur Planlama:Yüksel KÖSEM

 

YARIŞMA TEKNİK KURULU

Etkinlik Direktörü:  Nuran DEMİRER

Koordinatör: Suray DURAN

Baş Hakem: Emel SECER YILMAZ

Parkur Planlama:Yüksel KÖSEM

Çıkış Sorumlu Hakem:Özgür AYDIN

Varış Sorumlu Hakem:Yasemin GÜLEÇ OVAGÜL

 

ETKİNLİK MERKEZİ

Yakamoz Gençlik ve Spor Kulübü Derneği  1713 Sokak No:48 D:307 Karşıyaka/İZMİR

Etkinlik Merkezi: Buca Belediyesi İzcilik ve Doğa Sporları Merkezi Kaynaklar Dere Kafe Buca/İZMİR

Çalışma Gün ve Saatleri:   5 Eylül 2019  14:00-22:00

                                             6 Eylül 2019  19:00-22:00

                                             7 Eylül 2019  19:00-22:00

   8 Eylül 2019  19:00-22:00

   9 Eylül 2019  19:00-22:00

 10 Eylül 2019  19:00-22:00

 11 Eylül 2019  19:00-22:00

 12 Eylül 2019  19:00-22:00

 13 Eylül 2019  19:00-22:00

 

ETKİNLİK PROGRAMI

5 Eylül 2019 Perşembe

Katılış ve Kayıtlar

SI ve Göğüs Numarası dağıtımı

Etkinlik Merkezi: Buca Belediyesi İzcilik ve Doğa Sporları Merkezi Kaynaklar Dere Kafe Buca/İZMİR

6 Eylül 2019 Cuma

3.Uluslararası İzmir Kurtuluş Oryantiring Günleri 1.Gün

SÜRAT YARIŞMASI 

Bostanlı Karşıyaka/İZMİR

10:00 – 11:00 SI ve Göğüs Numarası Dağıtımı (Yarışma Alanı)

11:00 Yarışmanın Başlaması ve İlk Çıkış

 

7 Eylül 2019 Cumartesi

3.Uluslararası İzmir Kurtuluş Oryantiring Günleri 2.Gün

ORTA MESAFE YARIŞMASI Ülke Puanı veriyor.

Yamanlar Karşıyaka/İZMİR (Yeni Harita)

Arazide bol miktarda Çam yaprağı iğnesi ve kozalağı bulunduğundan dolayı çivili ayakkabı kullanılması ve dikkat edilmesi tavsiye olunur.

10:00 – 11:00 SI ve Göğüs Numarası Dağıtımı (Yarışma Alanı)

11:00 Yarışmanın Başlaması ve İlk Çıkış

 

8 Eylül 2019 Pazar

3.Uluslararası İzmir Kurtuluş Oryantiring Günleri 3.Gün

ORTA MESAFE YARIŞMASI  (Yeni Harita) Ülke Puanı veriyor.

Yamanlar Karşıyaka/İZMİR (Yeni Harita)

Arazide bol miktarda Çam yaprağı iğnesi ve kozalağı bulunduğundan dolayı çivili ayakkabı kullanılması ve dikkat edilmesi tavsiye olunur.

10:00 – 11:00 SI ve Göğüs Numarası Dağıtımı (Yarışma Alanı)

11:00 Yarışmanın Başlaması ve İlk Çıkış

 

9 Eylül 2019 Pazartesi

3.Uluslararası İzmir Kurtuluş Oryantiring Günleri 4.Gün

SÜRAT MESAFE YARIŞMASI

Karşıyaka Merkez Çarşı  Karşıyaka/İZMİR (Yeni Harita)

Harita ISSprOM2019 kurallarına göre çizilmiştir.

12:00 – 13:00 SI ve Göğüs Numarası Dağıtımı (Yarışma Alanı)

13:00 Yarışmanın Başlaması ve İlk Çıkış

16:00 Ödül Töreni

 

10 Eylül 2019 Salı

3. Uluslararası İzmir Kurtuluş Oryantiring Günleri 5.Gün

*Efes Antik Kenti, Yedi Uyurlar Mağarası, Meyemana Evi, Efes Arkeoloji Müzesi ve Şirince Tarihsel ve Kültürel Gezi

*ÇOÇUK PARKUR PLANLAMASI ve ÖZEL ÖĞRETİM TEKNİKLERİ Konulu Eğitim Semineri

(Eğitmen Doçent Doktor Umut BAŞOĞLU)

 

11 Eylül 2019 Çarşamba

2. Uluslararası İzmir Kurtuluş Oryantiring Günleri 6.Gün

*Günlük Sığacık Deniz Tekne Turu

*MİLLİ TAKIMA GEÇİŞ SÜRECİNDE GENÇ SPORCULARIN ANTRENE EDİLMESİ ve EĞİTİMİ Konulu Eğitim Semineri (Eğitmen Doçent Doktor Umut BAŞOĞLU)

NOT: Seminerin verimli geçebilmesi ve doğru hazırlık yapabilmemiz için katılmayı planlayan arkadaşlar 21 Ağustos 2019 tarihine kadar iletişime geçmeleri gerekmektedir.

Eğitim Semineri

 

12 Eylül 2019 Perşembe

2.Uluslararası İzmir Kurtuluş Oryantiring Günleri 7.Gün

SÜRAT YARIŞMASI 

Rum Evleri Buca/İZMİR

10:00 – 11:00 SI ve Göğüs Numarası Dağıtımı (Yarışma Alanı)

11:00 Yarışmanın Başlaması ve İlk Çıkış

 

13 Eylül 2019 Cuma

2.Uluslararası İzmir Kurtuluş Oryantiring Günleri 8.Gün

SÜRAT YARIŞMASI 

 Aliağa Merkez Aliağa/İZMİR

10:00 – 11:00 SI ve Göğüs Numarası Dağıtımı (Yarışma Alanı)

11:00 Yarışmanın Başlaması ve İlk Çıkış

 

14 Eylül 2019 Cumartesi

2.Uluslararası İzmir Kurtuluş Oryantiring Günleri 8.Gün

SÜRAT YARIŞMASI 

Kaynaklar Köy Beldesi (Merkez) Buca /İZMİR

10:00 – 11:00 SI ve Göğüs Numarası Dağıtımı (Yarışma Alanı)

11:00 Yarışmanın Başlaması ve İlk Çıkış

15:00 Ödül Töreni

 

KATEGORİLER

Yarışmada uygulanacak kategoriler Genel Yarış Talimatında belirtildiği gibidir ve aşağıda gösterilmiştir.

E/K 10

2010 ve daha sonraki tarihli doğumlular

E / K 12

2008 - 2009 doğumlular

E / K 14

2006  - 2007 doğumlular

E / K 16 

2004  - 2005 doğumlular

E / K 18 

2002  - 2003 doğumlular

E / K 20 

2000  - 2001 doğumlular

E / K 21 E

1986 - 1999 doğumlular

E / K 35    

1981 – 1985 doğumlular

E / K 40    

1976  - 1980 doğumlular

E / K 45    

1971  - 1975 doğumlular

E / K 50

1966  - 1970 doğumlular

E / K 55+

1965 ve daha önceki tarihli doğumlular

E / K Yeni Başlayan Yetişkin

2005 ve öncesi doğumlu

E / K Yeni Başlayan Çocuk

   2006 ve sonrası doğumlu 

       Nihai sonuçlar, 2019-2020 döneminde vize ve lisansını çıkarmış olan sporcular arasından 4 yarışın (6-09 Eylül 2019) veya 3 yarışın (12-14 Eylül 2019) toplam puanlamasına göre belirlenecektir. Her kategoride, toplamda ilk 3’e giren sporculara madalya ve sürpriz hediyeler verilecektir.

2019-2020 döneminde vize ve lisansını çıkarmış olan sporcuların sonuçları Türkiye Oryantiring Federasyonuna bildirilecektir. 

 

KAYITLAR VE ÖDEME

 

Kayıtlar www.yakamozgsk.comdan olacaktır. Kayıtlar 5 Eylül 2018 tarihinde sona erecektir.

 

ÜCRET TÜRÜ

NORMAL KAYIT

GEÇ KAYIT

11.7.2019-15.8.2019

16.8.2018-3.9.2019

Yeni Başlıyanlar

Ücretsiz

Ücretsiz

Çoçuk Kategorileri Katılım

 

10 -14 (M/W)

 

60 TL/4 yarış(6-9 Eylül 2019)

75 TL/4 yarış(6-9 Eylül 2019)

40 TL/3 yarış(12-14 Eylül 2019)

50TL/3 yarış(12-14 Eylül 2019)

80 TL / 7 yarış

100 TL / 7 yarış

20 TL (Tek yarış)

25 TL (Tek yarış)

Diğer Kategoriler Katılım

 

16+ ( M/W )

90 TL/4 yarış(6-9 Eylül 2019)

120 TL/4 yarış(6-9 Eylül 2019)

60 TL/3 yarış(12-14 Eylül 2019)

 80 TL/3 yarış(12-14 Eylül 2019)

120 TL / 7 yarış

160 TL / 7 yarış

30 TL (Tek yarış)

40 TL (Tek yarış)

Elektronik Kontrol (SI)

Kartı Kiralama *

15 TL

20 TL

Yarışma Alanlarına Ulaşım

(Gidiş-Dönüş)

40 TL

55TL

Tüm Değişiklikler

Kategori / SI / Çıkış Saati

 

ÜCRETSİZ

 

30 TL

GEZİLER

(Gidiş-Dönüş)

Rehber Dahil

80 TL/Kişi başı (10 Eylül 2019)

100 TL/Kişi başı (10 Eylül 2019)

 

 

120 TL/Kişi başı (11 Eylül 2019)

140 TL/Kişi başı (11 Eylül 2019)

                                                                      

      Ödemeler aşağıdaki hesaba havale edilecektir.Sonra dekont ve iletişim bilgileri yakamozkulubu@hotmail.comelektronik postaya gönderilecektir.

Ödemeler aşağıdaki hesaba havale edilecektir. Sonra dekont ve iletişim bilgileri yakamozkulubu@hotmail.com elektronik postaya gönderilecektir.

2018-2019 sezonun milli sporcularından, 3.İzmir Kurtuluş Günleri Oryantiring Yarışlarına katılım sağlamaları durumunda ücret talep edilmeyecektir.

Yakamoz Gençlik ve Spor Kulübü sporcuları lisans işlemlerini tamamladıklarında ücret talep edilmeyecektir.

 

BANKA ADI

IBAN NO

AKBANK T.AŞ. 1442 MAVİŞEHİR/İZMİR

TR24 0004 6014 4288 8000 0445 90

 

 

 

 

 ULAŞIM KONAKLAMA

Ulaşım veya konaklama talebi olanlar aşağıda iletişim bilgisi olan kişilerle irtibata geçebilir.

 

İLETİŞİM

ADI SOYADI

TELEFON

ELEKTRONİK POSTA

Suray DURAN

0.555.9936555

yakamozkulubu@hotmail.com

Özgür AYDIN

0.505.3881508

 

Göksel BİLENLER

0.505.5944285

 


 

Sonuçlar